Wspieramy
prowadzących grupy - nauczycieli, instruktorów, w zaopiekowaniu się sobą.

Uważamy, że podstawą dobrej relacji w grupie jest świadomy i wzmocniony prowadzący, który dba o swoje potrzeby, zna swoje zasoby i ograniczenia oraz znajduje spełnienie w swojej pracy.
Proponujemy warsztaty wglądowe i konsultacje, których celem jest zasilenie Waszych akumulatorów :)


Inspirujemy
grupy - klasy, drużyny, kółka, zespoły - do rozwoju, czerpania z energii zbiorowości, doświadczania różnych sytuacji i uczenia się wspólnego bycia ze sobą, działania.

Dzielimy się wiedzą i spostrzeżeniami dotyczącymi procesu grupowego, mechanizmów, trudności, jakie pojawiają się w zespołach. Materiały na blogu i warsztaty to inspirujące narzędzia, po które może sięgnąć każdy, bez względu rolę, jaką pełni w swojej grupie.


 

Zachęcamy

 

do korzystania z naszych pomysłów oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Można Nas spotkać na konferencjach, warsztatach i konsultacjach, a poczytać na blogu oraz Fanpage’u lub subskrybując newsletter.

 
POZNAJ NAS

Bożena Andrzejewska

koordynatorka, warsztatowiec,
autorka wpisów w DR

tutorka, terapeutka pedagogiczna, nauczycielka języka polskiego, trenerka autorskich warsztatów dla nauczycieli dot. kręgów klasowych. Współautorka gier rozwijających rozumienie języka
i emocji. Współpracuje ze szkołami publicznymi i alternatywnymi (ACI Pozytywka, WS Domaszczyn), gdzie od kilku lat prowadzi warsztaty dotyczące literatury, języka, twórczości i komunikacji dla dzieci i dorosłych - pod własnym szyldem Spójnika Edukacji.

Marta Koroluk

warsztatowiec,
autorka wpisów w DR

psycholog szkolny, psychpoterapeuta CBT w trakcie certyfikacji. Pracuje terapeutycznie z młodzieżą oraz dziećmi w ramach praktyki psychoterapeutycznej. Współpracuje ze szkołą podstawową oraz prowadzi zajęcia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Mateusz Kolaszkiewicz

warsztatowiec,
autor wpisów w DR

psycholog, psychoterapeuta
w trakcie certyfikacji, edukator. Współpracuje aktualnie z Autorskim Centrum Integracji „Pozytywka”, Stowarzyszeniem Siemacha, Fundacją Praesterno, prowadzi własny gabinet. W gabinecie przyjmuje dzieci, młodzież i osoby dorosłe - indywidualnie i rodzinnie. Wywodzi się z nurtu jungowskiego (praca
z wyobraźnią, perspektywą celów, budowaniem osobistych narracji życiowych) oraz systemowym (wpływ systemu na jednostkę
i jednostki na system, szczególnie w kontekście rodziny).

Rafał Lewandowski

warsztatowiec,
autor wpisów w DR

psycholog i trener umiejętności interpersonalnych, studiuje
w Szkole Psychoterapeutów Gestalt. Z dziećmi i młodzieżą pracuje od 13 lat, rozwijając ich kompetencje emocjonalne, interpersonalne oraz kreatywność i twórczość. Prowadzi warsztaty dla nauczycieli, pedagogów
i edukatorów w całej Polsce. Współtworzy także obozy IMAGO
i pracuje indywidualnie w gabinecie z młodzieżą od 16 roku życia oraz dorosłymi.